יום שלישי, 5 בינואר 2010

יומולדת

עשיתי סדר במדפי החותמות ופיניתי מקום לחותמות החדשות שהזמנתי. וכך גיליתי בחלק העמוק יותר של המדף כל מיני מציאות עם פוטנציאל.
מצאתי כמה חותמות יפות שפיתו אותי להכין איתן דוגמאות ולשתף אתכם. היה כייף להכין מאותה חותמת כמה כרטיסים בעלי אופי שונה לגמרי.
החתמתי את חותמת עוגת יום הולדת כמה פעמים על נייר וצבעתי כל פעם בצבעים בעלי גוון אחר.

פעם אחת בצבעים זוהרים ושמחים:תשימו לב שבתוך המסגרת לא צבעתי את הרקע. יצרתי מסגרת חיצונית צבעונית על ידי צביעת השטח מחוץ למסגרת.
והכרטיס שיצרתי נראה כך:
לכרטיס הזה הוספתי חותמת טקסט שהרקע שלה מקבל צבע, חותמת נגטיב. חיברתי את הטקסט לכרטיס בסיכה מתפצלת.
בכרטיס הבא שיצרתי, צבעתי גם את הרקע מסביב לחותמת, בתוך המסגרת. השתמשתי בצבעוניות אחרת, פחות צועקת.גם כאן הוספתי טקסט ואת כל החלקים הדבקתי על נייר חום טבעי. להוספת עניין פיזרתי פרחים עגולים, מודבקים בהגבהה.רציתי להדגיש שצביעה בצבעי מיים לא חייבת להיות מדוייקת. כדאי להשאיר גם קצת לבן של נייר. הוא חלק מהצבע ומוסיף אוויר. לכן לא צריך להגיע בצביעה עד לקווי המתאר של החותמת. תשובה טובה גם לכל אלה שמהססים להשתמש בצבעי מיים כי הם לא מדייקים. לא צריך לדייק !!!

כבר הייתי בתנופה עם החותמת וניסיתי ליצור עוגה בגבהים שונים.
גזרתי את החלקים שמחלקים את העוגה והגבהתי אותם בדבק דו"צ.הוספתי חותמת נרות שישבה על השולחן בעקבות חנוכה וחותמת טקסט בצד.


לא רציתי שהנרות יעמדו כמו חיילים ובכל החתמה שיניתי את זוית החותמת. הנרות יצאו עליזים ומרקדים.בכרטיס הבא שמתי את הדגש על חותמות הטקסט. אלו חותמות מאוד דומיננטיות. אז הלכתי עם המלאות שלהן עד הסוף והשתמשתי 3 פעמים באותה חותמת ורק שיניתי צבעוניות.חותמת העוגה באה רק לתת צבע ולמלא את הצד הימני של כרטיס. את דוגמת העוגה גזרתי והוצאתי מהמסגרת.וכמובן, לא יכולתי לוותר על כרטיס בסגנון וינטאג':החותמות של טים הולץ ממש צועקות "וינטאג'" !גם בכרטיס הזה הדבקתי את העוגה בדו"צ, כדי להדגיש אותה מהרקע.
חותמת העוגה והטקסט שהשתמשתי בכרטיסים עכשיו במבצע באתר. תכנסו ותבדקו.


אתם זוכרים את הגורים הקטנטנים של עדי? אז הם כבר ממש לא קטנטנים ועדי השאירה לעצמה רק גור אחד. דינגו.
וזה מה שדינגו עולל לגינה בזמן שאנחנו צילמנו:
להתראות עוד שבועיים. אני נוסעת!

5 תגובות:

 1. היי מיקי,
  הכרטיסים יפיפיים !!
  האמת היא שיש לי חלק מהחותמות הללו
  ובאמת מזמן לא השתמשתי בהן
  אוליי באמת כדאי להוציא אותן מהמגירה

  נסיעה טובה
  שרון

  השבמחק
 2. הכרטיסים מקסימים !
  אני מאוד אוהבת לראות איך שימוש שונה באותה חותמת יוצר המון דברים נפלאים וכל כך שונים אחד מהשני.
  נסיעה טובה.

  השבמחק
 3. יפהפיים הכרטיסים האלה! בעיקר אני אוהבת את העבודה עם חותמות הטקסטים. ואגב, בכרטיס הווינטג', למטה, יש רקע צהבהב - איך עשית אותו: עם כרית דיו? עם צבע מים? משהו אחר? אשמח לדעת.
  ו...נסיעה טובה!

  השבמחק
 4. מקסים! מקסים! מקסים!!!

  השבמחק
 5. ההדרכה האת שמורה האצלי בבלוג במחיצה של צבעי מים. שכחתי ממנה אבל לרגל פסח ;-) נכנסתי לפינות ומצאתי את האוצר הזה :-)...היא מופלאה.

  ומתאים כאן לשאול לאור מאבקיי הרבים בנ ייר לצבעי מים איזה נייר מתאים ? שאלתי המון פעמים בפורום ואפילו קיבלתי תשובה וקניתי נייר בקרביץ כזה שמתאימם לצבעי מים אבל אז מתברר שהוא לא מספיק עבה (אבל כתוב עליו שהוא מתאים לצבעי מים) ואולי אילו את ענית לי פעם...ואני עדיין סובלת מניירות מתקמרים :-(
  תודה

  השבמחק

תודה רבה על תגובתך.

מיקי מקובר

Blog Widget by LinkWithin