יום רביעי, 14 ביולי 2010

עיצוב אקטיבי ומשחקים עם טקסט

אחד הדברים היותר מפתיעים בדיפדוף באלבום זה למצוא דף שאפשר להפעיל אותו. הדיפדוף האוטומטי נעצר ומתחילים לשחק. הצפיה באלבום מקבלת מימד נוסף.
זב מה שקורה כשמכניסים דף אינטראקטיבי לאלבום.
למראית עין הדף שמוצג בפוסט זה הוא רגיל. אבל כשמגלים את הקטע האקטיבי שבו, הדף זוכה להתבוננות נוספת.החלוקה של הדף מאוד פשוטה. התמונה מודבקת על נייר בגוון קצת יותר כהה מנייר הרקע. החלק עם התמונה מכסה פחות מחצי מגודל נייר הרקע.
בצד ימין של הנייר השתמשתי בחותמת במבוק וכמו שאתם שמים לב, החתמתי את דוגמת הבמבוק לא בכיוון הצמיחה . זאת גם אפשרות. נכון? השתמשתי בדיו שקוף ואבקת הבלטה שקופה. מה שקיבלתי זה סימן מיים בולט.את הגבול בין שני סוגי הנייר הדגשתי בשורת כפתורים.

מעל התמונה מודבק טקסט.בעצם זהו פנקס בן 6 דפים, כשבכל דף שלו יש דוגמת רקע שונה וטקסט אחר.הרקע של כל דף בפנקס מוחתם בחותמת רקע אחרת. כדי לשמור על סגנון ואחידות, כל הניירות באותו צבע וכל ההחתמות נעשו בצבע אחד. השתמשתי בדיו מסוג VERSA COLOR, בצבע בשם CINNAMON (מס' 56) ובאבקת הבלטה שקופה בגוון פנינה.(מס' 308).זוהי חותמת 3 עלי שרך שטובה גם להחתמת רקעים בדפים 30X30 של אלבום. השתמשתי איתה להחתמת הרקע.
בדף נוסף של הפנקס השתמשתי בחותמת הורדים :אלו חותמות הטקסט שבחלק מהם השתמשתי בדפי הפנקס. הם משרתים אותי נאמנה כמעט בכל עבודה.ככה זה נראה:גם הפעם אני שמחה להציע את החותמות שהשתתפו בפוסט הזה בהנחה של 20% במשך 10 ימים באתר ARTLI.

להתראות וחופש מהנה.
מיקי

2 comments:

 1. איזה יופי לקרא את הפוסטים שלך תמיד מפתיעים, הדף מקסים,

  השבמחק
 2. היי מיקי,

  גיליתי את הבלוג שלך רק עכשיו, מוטב מאוחר מלעולם לא... נהנית מאד מהפוסטים המלמדים והמעשירים שלך. תודה על השיתוף!

  אהבתי מאד את אפקט ההחתמות שיצרת בפנקס, ורציתי לשאול מדוע השתמשת דווקא בדיו הורסה קולור (קינמון) כבסיס לאמבוסינג ולא בדיו סימן המים. האם היה נוצר אפקט שונה לו היית משתמשת בו? אשמח אם תוכלי לחדד את ההבדל.

  תודה רבה ומקווה להגיע לסדנה בקרוב
  :-)
  הילה

  השבמחק

תודה רבה על תגובתך.

מיקי מקובר

Blog Widget by LinkWithin